Wpis z mikrobloga

#assettocorsa #simracing #wykoprace
Nawiązując do poprzedniego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/29380219/tak-sobie-siedze-i-mysle-mam-troche-serwerowych-za/ chciałbym zacząć jakoś bardziej rozwinąć moją inicjatywę.
Aktualna nazwa serwera to:
PL | Tor Poznan | Fun Practice Track Day
Na dniach zmienię ją na PL | Fun Practice Track Day i dodatkowo wrzucę kilka udogodnień:
- rotacja tras, postaram się wybrać te krótsze odcinki jak właśnie TP, Nurb GP, Laguna Seca i co tam jeszcze się znajdzie.
- rotacja aut niekoniecznie, ale dorzucę slotów aby była większa różnorodność
- chciałbym wprowadzić chociaż raz w tygodniu krótki sparing (wyścig), max 8 okrążeń do 10 graczy. Szybko, łatwo, przyjemnie bez zbędnych quali etc, etc.
- Podobnie jak punkt wyżej chciałbym wprowadzić sparing ale czasowy, coś w postaci quali czy tam po prostu upalania i rejestrowania naszych czasów - raz w tygodniu.
- Oprócz ww. reszta to będzie beztroskie upalanie, trening z rotacją aut/torów i warunków pogodowych.

Jeśli macie jakieś pomysły, propozycję to chętnie was wysłucham i przegadam kilka spraw.
#acfunrace <-- może być? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam: @scooby666 @r0k0 @pawkolele @szad7 @aderonis @Philosohero @nino_onin @damian_co_dalej
również wołam @wywu który poszedł w podobną stronę.
  • 17
  • Odpowiedz
@nino_onin: Nawet myślałem, ciut inaczej.
Jeśli przez 5 dni bym udostępnil 3 tory rotacyjnie. To przykładowo na weekend, odpalić 3 wyścigi po 5-7 kółek torach gdzie trenowaliśmy.
Pomysłów jest kilka, jak wy nic nie pomożecie to sam będę swoje durne wizje wdrażał. ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@aderonis: myślę, że nie ma co tego rozbijać na trzy dni. Jeden dzień wyścig, drugi czasówka i ot, cała filozofia. Mi osobiście jazda w weekendy nie zawsze pasuje, ale zobaczymy co da się zrobić.
  • Odpowiedz
@drag_op: elegancko, szanuje ze dalej ciągniesz sprawę tego serwera. Tak jak mówiłem kierownica padła a wczoraj karta graficzna i muszę jednak dłuższy czas przeczekać. Mam nadzieje ze w przyszłym tygodniu zawitam na serwer. Wyścigi to fajna sprawa, będzie można się przyjemnie pobawić nie spinając się bo przecież to nie liga ( ͡° ͜ʖ ͡°). Liczę ze serwer dalej będzie rozwijany, powodzenia!
  • Odpowiedz
@pawkolele: Serwer będzie rozwijany, jak najbardziej... chyba.
Ale jednak z czasem liczyłbym na głos ludu, choćby co do wyboru torów, aut etc. Nie jestem 15letnim gimbem który może myśleć tylko o graniu, więc czasami chciałbym usiąść i skonfigurować wg. czyjejś wizji zamiast jeszcze przekminiać pół dnia "Jak zrobić aby nikt nie srał żarem"
Tak jak wy liczycie na mnie, tak ja liczę choć trochę na was. A może uda się
  • Odpowiedz