Wpis z mikrobloga

@Brother_of_Steel: No ale przynajmniej dostałem za darmo Mass Effect 1 na Origin po tym jak powiedziałem, że posiadam wersje wydaną przez CD Projekt, której na Originie nie dało się zarejestrować. To mi dali bez sprawdzania czy faktycznie mam (a może dlatego też, że na koncie miałem już ME2 i 3). ( )

W każdym razie bez polskiego dubu, więc jak się nie chcę piracić, to taka
@ChochlikLucek: Pamiętam że po pierwszej części polubiłem dubbing Dorocińskiego po pewnym czasie i jak włączyłem dwójkę to myślałem że mi uszy zwiną się w kłębek. Tragedia w porównaniu do jedynki. A potem, jak już przeszedłem kilkukrotnie jedynkę i dwójkę i wyszła trójka tylko po angielsku, to całość zrobiłem w englishu i w sumie od tamtej pory tylko tak gram.
@Midnight_MindDriver: No w zasadzie jak pierwszy raz grałem w ME1 (pirata) to tak mnie on rozwalił na cztery maki na Monte Cassino że od razu poleciałem do Empika, kupiłem oryginał i zaczął grać od nowa. I nawet Dorociński, jak źle mu ta rola nie wyszła, nie potrafił zatruć mi radości z gry. Więc jak nadszedł ME2 to trochę mnie drażniło, że inny aktor podkłada głos. A już totalnie mnie zniesmaczył brak
Fakt, szczególnie w porównaniu do Marka Meera, który zrobił genialną robotę. Brakowało mi jedynie tego pazura w oryginalnej trylogii, który miał polski dubbing a tak pasował do świata. No i standard, Wrex. Tej postaci nic nie pobije. Z chęcią bym zamienił pliki tak żeby wszyscy mówili po angielsku a Wrex jako jedyny byłby polakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)