Wpis z mikrobloga

@Christophy: bo nie bede kupowal specjalnie blaszaka do tego. No #!$%@? w piateczek odkurze starego acera, moze uciagnie. Nie ma glupich pytan, sa tylko odpowiedzi. Btw jak pojdzie na macu, stawiasz browara, jak nie pojdzie ja stawiam, deal?
@sh2dov:
Macbook air nie uciagnie tej gry, to że odpalasz i się włącza nie znaczy że będzie można komfortowo grać. Sam na gtx1080 czasem mam 40fps jak serwer się #!$%@? więc wątpię w to, że na gownomacu z prockiem niskonapieciowym i pewnie bez dedykowanej karty cokolwiek zrobisz.
@sh2dov: Generalnie to wygląda w ten sposób. Jak ktoś nie ma superultrahighendpc to nie ma co myśleć o ultra detalach i płynności. Jednakże nie oznacza to, że kompletnie nie da się grać jak się nie ma takiego pc. Na spokojnie wystarczy jakiś średniak żeby komfortowo grać a na takie gadanie, że łeee bez gtx 1080 nie podchodź nie zwracaj uwagi.

Dodatkowo w naszej grupie jest dużo osób, które grają na typowych
@sh2dov: nawet na Macbooku Pro to możesz pomarzyć o Armie... 1... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gry 3D na Macbookach to porażka, nawet dziesięcioletnie. Air nie uciągnie niczego prócz platformówek i totalnych staroci pokroju Starcrafta czy Diablo II
@sh2dov: Możesz kupić arme 3 i po 2h ewentualnie ją oddać.
Często są też darmowe weekendy i wtedy może spróbuj. Ściągniesz sobie arme, jak będziesz miał te 40fps to pobierzesz mody i spróbujesz na nich zagrać. Jak będzie ok to kupisz.

Ale według mnie średnio. Ja mam aktualnie i5-6600k, 8gb, rx480 i często fpsy lecą mi mocno w dół mimo iż w np. gta na ultra mam powyżej 60fps ;d

Arma
@sh2dov: Granie na ziemniaku i5-3210 z 8gb ramu i gtx660m 2 gb na pokładzie nie było komfortowe. Nawet nie trzeba było dużej akcji, żeby fpsy można było policzyć na palcach jednej ręki, wystarczyło wejście do miasta. Ale bez pchania się w ogień czy odpuszczając prowadzenie pojazdów dało się coś pograć. Z drugiej strony samouczek i granie z 3 kumplami w make misje działał dobrze, dopiero w większym multi zaczęły się problemy.