Wpis z mikrobloga

Halo telewizyjne Mirki. Może ktoś ostatnio się decydował i doradzi. Dla starszych rodziców na prezent, około 2500 zł nie mniej niż 2000, powyżej 48 cale, bez smart tv lub jak najprostszy (i tak nie skorzystają ani razu), fullhd może być nie musi być 4k, oni i tak tylko telewizję potrafią i nie chcą nic więcej. Lepiej skupić się na wielkości matrycy i jakości (wielki nie musi być ale ich pokój dzienny spory, a wzrok jak to starsi ludzie). Przeglądam ale tego jest tak dużo że nie mam pojęcia co wybrać. Multum funkcji których oni nie potrzebują a jak rozumiem jest to kosztem gorszej matrycy itp.
#telewizory
  • 4
@fenektolis: a jakiego dzisiaj używają? kup najlepszy mieszczący się w budżecie tej samej marki, tp zdecydowanie większa szanse, że im się spodoba i połapią się w układzie menu/pilota
@pcstud: obsługę to oni ogarną z n dekodera lepiej obeznani ode mnie, oni są po prostu nieinternetowi na własne życzenie więc funkcję smart są bezsensu, smartfon jak potrzeba to ogarniają, nie rozumiem tego ale ich prawo. Był sharp 43 cale jaki model nie wiem bo mnie nie ma z nimi, drugi raz zepsuł i podjęta decyzja że nowy jak cały czas naprawiać mają, większy bo to za mały jest przy tej