Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@dynamitri umyłem dokładnie czekoladę. Wcześniej sobie kremem ogoliłem ten kawałek między jajami A odbytem co by się pannicy przynajmniej pracowało ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@wasiuu jestem z siebie dumny. Pomysł wziąłem z garso. Szwagry bardzo zachowalały rimm więc postanowiłem przetestować. To jest #!$%@? absolutnie zajebiste ()
  • Odpowiedz
@pivoXIV: a czym sie różni diva od #!$%@?? myślałem że to to samo, wogule skąd takie określenie diva? jak dla mnie brzmi to #!$%@? brakuje 2 liter d(z)iv(k)a, weźcie wymyślcie jakieś lepsze słówko na te wasze roxy diva to może byc operowa, a te wasze divy to zwykłe #!$%@? są ^^
  • Odpowiedz
divy

szwagry

beta cucki


@pivoXIV: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz