Wpis z mikrobloga

@pivoXIV: ohohoho tylko sie tam nie zesraj chociaz pewnie ta twoja diva by zjadła ze smakiem jakbyś jej zapłacił, z tego co mi wiadomo to #!$%@?,dziwka prostytutka to to samo nie wiem czemu nazywasz divą kobiety które biorą pieniądze za usługi seksualne, rozumiem że to jakiś slang, spoko niech tak będzie ale no ten kto wymyślił tą nazwe jest zwykłym zlewem, juz nie móiwe o reszcie słówek których używacie w
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Partyzant91 ciągle powtarzacie jedną figurę retoryczną cucki. " Diviarz musi płacić za seks ", jesteście żałosnymi pieskami łykającymi propagandę różowych pasków. W pewien sposób chcecie również podkreślić jacy to zajebisci nie jesteście bo wam karyna popuszcza szpary. Każdy może ruchac nie - dive, ale po pierwsze kosztuje to więcej ( czas, wysiłek, wydatki na randeczki) A po drugie jest mniej przyjemne ( zwykła panna jest o wiele słabsza w łóżku). Dlatego
  • Odpowiedz
@pivoXIV

Mylisz się

Każdy może ruchać dive a wszelkie #!$%@? i przegrywy mają trudność z ruchaniem nie-div xD

Ale ty se dorabiaj dalej ideologie do swojego #!$%@? xD bez odbioru
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Partyzant91 nie możesz ruchac divy bo jesteś niewolnikiem propagandy. Wierzysz, że sposób w jaki zdobędziesz cipke czyni Cię przegrywem lub wygrywem xddd. O jak kisne, ja wbijam #!$%@? w propagandę różowych I dymam co tydzień inną młoda laske 9/10 . Prawdziwe 9 , a nie jakieś niskie koślawce bez talii i syfiastą morda. Jak to cucki takie nazywają? Szare myszki xddd
  • Odpowiedz
@pivoXIV: a to w takim razie wykop powinien ci podziekowac za to że walczysz z kobiecą propagandą chetnie pociąnął bym temat zeby zobaczyć jak jeszcze będziesz usprawiedliwiał to że jestes frajerem płacącym za ruchanie lasek mimo że w koło jest takich pełno za darmo - w klubach jest pełno karyn które dostaniesz prawie za darmo a które wyglądają jak te z roksy, tyle że do takiej trzeba sie odezwać a
  • Odpowiedz