Wpis z mikrobloga

@Mzl02 miasto powinno bierze za to podatki.i powinno sprzatac. Najlatwiej zwalic wine na mlodych co chca sie pobawic przy alkoholu w cywilizowany sposob
  • Odpowiedz
@Mzl02: teraz tez tam pija i jak chca to zostawiaja syf. Jak dla mnie wiekszym problemem jest to, ze nawet jak na przyklad po piciu na walach chce sie wyrzucic smieci to trzeba je polozyc obok przepelnionych smietnikow, bo ich pojemnosc i czestotliwosc oprozniania nie jest dostosowana do zapotrzebowania. A pozniej zawieje i smieci lataja po calej okolicy,
  • Odpowiedz
@7Lutyoo: mlodzi powinni mieć odrobinę szacunku i sprzatac po sobie śmieci,a nie zostawiać innym. W domu też tak robią? Dbajmy o wspolna przestrzen razem, bo bez sensu nakladac innym pracy. A podatki chyba lepiej, zeby szly na coś sensowniejszego, niż na sprzatanie syfu po balaganiarzach. Szanujmy sie
  • Odpowiedz
@Mzl02 ale tak nie robili nie robia i nie beda robic. Mlodzi sa mlodzi i jeszcze nie mysla o takich rzeczach tym wlasnie mlodoac sie charakteryzuje. Dlatego wladze miasta powinny byc madrzejsze . Dlatego pobieraja kase z podadkow i to oni powinni dbac o wspolna przestrzen
  • Odpowiedz
@7Lutyoo: dlaczego więc ja nie potrafiłam wyrzucic patyczka od lodu w krzaki i chodzilam z nim tak długo, az znajde smietnik? Takie nawyki wynosi się z domu. Ale widać, ludzie się zmieniają i coraz więcej patologii. Wina jest tak naprawdę i rodziny, i szkoly, i przede wszystkim każdego mlodego czlowieka. Trzeba mieć swoje sumienie.
  • Odpowiedz
@Mzl02 dobrze to o Tobie swiadczy (ale drewno jest biodegradowalne ) wychowanie jest wazne ale nie jest to regula. Patologi zawsze tyle samo co bylo. Wiec na nich nie mozna polegac a nawet szkoda od nich czegokolwiek wymagac . Dlatego z debilami i hamami trzeba sposobem. Bo ani nie nauczusz aani nie wytlumaczysz
  • Odpowiedz
@Mzl02: patyczek do lodów to nie ociekające browarem puszki i rozgrzane przenośne grille. Zakazywanie picia nic nie zmieni, bo ludzie tam pili, piją i będą pić. Trzeba im po prostu stworzyć do tego warunki - tak jak montuje się pojemniki na ulotki przed wejściem do bram, bo kolporterzy i tak będą je przynosić, a zakazy na nic się nie zdały.
  • Odpowiedz