Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich Mirków i Mirabelki!

Czytam Wykop mniej więcej od dwóch lat, lecz dopiero teraz założyłem konto. Nie bez powodu. Doszedłem do wniosku, że być może tutaj uzyskam interesujące mnie informacje.
W lipcu planuje z żoną wypad w rejon wschodnich Czech. Wyjazd podzieliłem na 2 noclegi w okolicach Ołomuńca i dwa w okolicach Brna. Moje pytanie jest następujące:
czy ktoś z Was zna te rejony i może polecić jakieś konkretne miasta jako bazy noclegowe?
Trochę poczytałem w tym temacie i wstępnie zdecydowałem się na te dwa miasta, ale może są ciekawsze miejsca.

To mój pierwszy wpis więc proszę o wyrozumiałość i pozdrawiam!. #niewiemjaktootagowac
  • 2
@dejwidsson mogę polecić jeden hotel w Brnie. Ale brna nie polecam. Jedna knajpa zajebista z klimatem i dobrym piwem. Reszta dupa. Podchodzisz 2 godziny i możesz się zawijać.
Brno to taki mój pierwszy wymysł ze względu na niezłe położenie do wypadów w inne miejsca. Gdzieś na blogu ktoś pisał o Kyjov. Ciekawsze wydają mi się jakieś miasteczka z ładnymi widokami, tak co by rowerkiem pośmigać