Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Mireczki sprawa wygląda tak że szukam szczęścia na #badoo, ale jak wiadomo #rozowepaski które się tam znajdują często zakłamują rzeczywistość. Przez to jak najszybciej dążę do spotkań które zwykle okazują się być ostatnimi. I teraz do sedna. Jestem cebulakiem więc boli mnie wychodzenie do jakiś kawiarni na kawę za dychę a jeszcze nie daj Boże jak ona nie wyjdzie z inicjatywą płacenia to już wg popłyniecie. Z piwem jest trochę lepiej ale też nie do końca. I mam do was pytanie polecacie w okolicach rynku w #poznan jakieś fajne klimatyczne miejsce i przede wszystkim tanie do takich #tinder bodoowych randek.Tak aby nie bulić za każdym razem tych 10-20zł bo to w skali miesiąca czasem z ponad stówkę wychodzi więc słaby #cebuladeals Jak jest ciepło to nie ma oczywiście takiego problemu bo wtedy spacer i spokój ale w zimie to jest problem zwłaszcza w te mrozy ( ͡° ʖ̯ ͡°) #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 31
  • Odpowiedz
@Sikorka2017: mam podobny punkt widzenia jak Ty jednak troche inaczej to rozgrywam. Jak przychodzi do placenia to zawsze ja place. Niezaleznie od tego czy wyjscie bylo spoko czy tez nie. Jednak jest mi zawsze bardzo milo jezeli dziewczyna zaproponuje ze placiny po polowie. Dziewczyna od razu ma duzego plusa bo czuje ze traktuje mnie po partnersku, a nie jak sponsora.
  • Odpowiedz
@Sikorka2017: czyli jeśli wypada żeby mężczyzna zapłacił czy oznacza to też, że wypada by kobieta zrobiła mu laskę? ( ͡º ͜ʖ͡º)

OPie, protip: idź po prostu na spacer. Jak laska oczekuje, że weźmiesz ja od razu do knajpy i jeszcze bedziesz stawiał to IMO można ją z góry skreślić.
  • Odpowiedz
A Ja tam Opa rozumiem umawia się z dziewczynami a tu przychodzi ktoś inny bo nie oszukujmy sie 20kg to inny człowiek. I tak pare razy w miesiącu nie dość że op oszukany na dziewczynie to jeszcze ma płacić za nią. Jakby nie był kulturalny to na przywitaniu powinien stwierdzić że to nie Lolitka15 czy jak to tam na badoo jest :D więc idzie do domu :p
@Sikorka2017 może wstrzymaj sie
  • Odpowiedz