Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hanszimmerman33: idź na forum motoryzacyjne i zapytaj o auto, żeby móc zajebiście szybko jeździć i driftować za 2000zł, bo taki masz budżet na tego fajka. I tak samo znajdziesz udawanego burakowoza w tej kasie co "przyspiesza" 15 sekund do setki, jak kupisz e-p, który będzie smakował. Oczywiście w obu przypadkach można udawać i się chwalić "o jak zajebiście #!$%@? (smakuje), ho ho!"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hanszimmerman33: sensowny model to np istick pico full kit i ogniwo lg hg2, taki zestaw startowy kosztuje 200zł. Taniej masz syfy już totalnie z najniższej półki, które albo nie smakują, albo psują się błyskawicznie (ijust s) albo np plują liquidem 200st.C do ust (ego AIO). Ew. możesz próbować kupować w Chinach, ale ryzykujesz zniszczenie/odesłanie paczki na cle. A o smaku jest sens mówić przy nieco innej półce cenowej, bo cały czas
@Waspin: ten pico kit niekoniecznie podejdzie palaczom z uwagi na to że parownik nie nadaje się do tzw. mouth to lung experience a w taki sposób zaciąga się chyba większość palaczy- najpierw do japy a potem do płuc
przy tym parowniku od razu wciąga się do płuc
ja się na tym przejechałem bo wszyscy polecali, po 2 latach przerwy od vapowania zakupiłem i byłem początkowo zawiedziony bo mi ten sposób zaciągania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JulioIglesiasSexualPredator: z używaniem MTL wcale nie jest na ten moment łatwo - raz, że mało sensownego sprzętu (może inaczej - sprzęt jest, jest drogi i wymaga dużo uwagi i doświadczenia od użytkownika np. Houssar), dwa, że są do melo 3 mini grzałki, które robią w zasadzie tą samą robotę (do Tritona i Atlantisa, opór się kończy gdzieś na 1,8ohm), może minimalnie airflow jest szerszy ale na pewno to nie DL.
@Waspin: a no właśnie, po dokupieniu tych grzałek to już się robi fajny zestaw dla kogoś kto rzuca szlugi i dopiero zaczyna wapować, ale na dołączonych do zestawu można się zrazić

dla bardziej doświadczonych- siren lub ares to niezłe opcje, cena koło 70-80zł ale potem oszczędność na grzałkach bo wystarczy szpula drutu i trochę waty, nic skomplikowanego

branża poszła bardziej w kierunku gimbusów dymiących jak silniki parowe i używających tego jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JulioIglesiasSexualPredator: no nie wiem, ja rzuciłem palenie na ijust2 gimbusiarskim, po 17 latach palenia MTL przestawiłem się bez problemu na DL i to od razu. A używam Aromamizera Supreme na rx200s i zazwyczaj nakrywam czapką gimbusów z ich maleńkimi chmureczkami. Każdy ma to, co lubi. Szpula drutu wystarcza na początek, potem trzeba ten drut skomplikować, żeby wydobyć smak, kończy się na customach po 15zł za parę (na szczęście wystarczają na rok)