Wpis z mikrobloga

Jako, że niedawno odkryłem nowy nośnik dla wydruków, jakim jest papier fotograficzny na lekkiej, ale za to wytrzymałej i sztywnej piance poliuretanowej, (którą dzięki swoim właściwościom można powiesić w dowolnym miejscu, np. na taśmie dwustronnej, bez wiercenia dziur) organizuję pierwsze oficjalne #rozdajo od #nexpofocia.

Do zgarnięcia kompletnie #zadarmo taki właśnie obraz na piance z #fotografia #mojezdjecie, które dostanie ktoś z plusujących ten wpis.

A wybierać można z tych 5 korsykańskich kadrów (miniaturki poniżej):
1- Zachód słońca na Olmeto Plage.
2- Odbicie zachodzącego słońca w rzece Rizzanesse
3- Wschód słońca w przełęczy Sw. Eustachego
4- Olmeto nocą
5- Plaża Capu Laurosu po zachodzie

Drugi taki obraz jest do zgarnięcia na www.facebook.com/nexpophotos -zapraszam również, można podwoić szansę ;)

Obraz będzie miał wymiary 53x30, zwycięzce wyłonię w niedzielę 28.01.2018 losowanie przez mirkorandom, zielonki dupa cicho - nie bierzecie udziału, wysyłka na mój koszt na terenie RP zaraz po zakończeniu konkursu.

Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


do obserwowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nexpo - Jako, że niedawno odkryłem nowy nośnik dla wydruków, jakim jest papier fotogr...

źródło: comment_nIaJYA8zco8J0jegfdpxVzn9aQOGSPZP.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Wychwalany: tak jak mówię, to początki, więc nie mam danych dlugoterminowych, z zapewnien drukarni, to lekkosc, sztywnosc, wysoka, kilkuletnia trwałość pianki i druku, dobre odwzorowanie kolorów, wybrałem papier matowy, z tego co wiem, nie jest wodoodpirny, ale za to bez refleksow.
  • Odpowiedz
@rindo: cieszy mnie to, niestety zielonki nie biorą udziału, jak chcesz taki wydruk u siebie, to zapraszam na pw, dogadamy coś :)
  • Odpowiedz