Wpis z mikrobloga

Mirki, pytanie mam. Zamówiłem jakoś na początku grudnia OnePlus 5T ale anulowałem zamówienie z pewnych względów. Użyłem wtedy tej zniżki 10% "studenckiej". Czy mogę jeszcze raz wykorzystać jakoś tę zniżkę w wysokości 10%? Logując się na stronie studentbeans widzę teraz tylko 5%, czyli już mniejszą zniżkę. Pamiętam, że założyłem jeszcze jedno konto na studentsbean na inny adres mailowy ale nie wykorzystałem tej 10% zniżki (miałem w planach to zrobić i stąd drugie konto). Da się jeszcze to wykorzystać czy trzeba się pogodzić z 5%? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#oneplus #oneplus5t #studentbeans
  • 11
@asunez: sęk w tym, że nie wiem gdzie sprawdzić czy rabat jest przypisany czy nie ;) i na nikogo nie ryczę, gość po prostu nie zrozumiał mojego pytania... przecież napisałem, że widzę zniżkę JUŻ 5% -> w domyśle: czyli wiem o tym, ze teraz nie ma już 10%. Mogłem to napisać oczywiście ale jednak nie pomyślałem, że Mirki się tego nie domyślą...

@szymko1995: gdzie to sprawdzić? Czy to, że anulowałem
@szymko1995: wygląda na to, że nie ma...
Pytanie w jaki sposób ludzie „dzielą się” tą zniżką (przypisaną do konta OnePlus jeszcze w 2017 roku)? Widziałem wiele próśb na forach i nawet tutaj, że ktoś by „chciał” taką zniżkę a ktoś inny ją ma i może się podzielić. Czyżby dawali dostęp do swojego konta OnePlus?
@p4wl: o widzisz, byłoby super :) tylko z tego co czytałem to chyba jakoś musiałbyś dać mi dostęp do swojego konta OnePlus - chyba, że masz jakiś inny pomysł? Możemy kontynuować rozmowę już na PW ;)