Wpis z mikrobloga

Stoje sobie w kolejce przy kasie w Tesco przednią stoi Janusz z Halyną i wyglądają swoje zakupy na ladę, nagle Halyną odkręca płyn do płukania i sztacha się nim jak #!$%@? i mówi do Janusza Ty patrz zły wziąłeś, potem będziesz marudził że Ci skarpety śmierdzą xD Halynka odkłada nie zakręcony płyn na na taśmę, nagle taśma rusza i w tym momencie płyn #!$%@? się na bok i zalewa całe zakupy państwa Januszy, kasjerka dostaje od Janusza #!$%@? za to że "Hur dur taśma rusza" xD Pani za kasą mówi że no płynu liczyć nie będzie to to na sklepie poszło itd i zaczyna kasować resztę zakupów a Janusz na to że On mokrego od płynu nie chce i zaczyna drzeć ryja, #!$%@?łem się i mówię do niego że zachowuje się zwierzę i to nie wina Pani za kasą bo taśma rusza się automatycznie, a jedyną osobę która może winić to żonę za to że nie zakręciła butelki xD Janusz nagle #!$%@? się jeszcze bardziej i mówi że taki 20 letni gówniarz jak ja nie ma prawa głosu i że gdyby nie On i nie jego podatki to bym chyba miał a nie wykształcenie xD i jeszcze do mnie tekstem "szlachcic #!$%@?" Normalnie jak przez większość życia olewam zaczepki i unikam niepotrzebnej przemocy tak w tej chwili ciśnienie mi się podnosiło i miałem mu ochotę #!$%@?ć i nauczyć to otyłe zwierzę jakichś dobrych manier ( ͡º ͜ʖ͡º) Na szczęście stwierdziłem że nie będę zniżał się do jego poziomu i odpuściłem, ale dalej mam ochotę napluć temu zwierzęciu w twarz
#patologiazewsi #patostream #polak
  • 9
d i zaczyna kasować resztę zakupów a Janusz na to że On mokrego od płynu nie chce i zaczyna drzeć ryja, #!$%@?łem się i mówię do niego że zachowuje się zwierzę i to nie wina Pani za kasą bo taśma rusza się automatycznie, a jedyną osobę która może winić to żonę za to że nie zakręciła butelki xD Janusz nagle #!$%@? się jeszcze bardziej i mówi że taki 20 letni gówniarz jak