Wpis z mikrobloga

@chrystusie: straszenie 8letniej siostry swoim facetem to normalne? Kazanie pracować dla siostry od rana do nocy i dzielić z nią polowe wypłaty to normalne? Przy zarobkach deynn kilkudziesięciu tysięcy na tydzień? Wyjazd na Dominikanę na 2 tyg i olanie sióstr, które są w obcym mieście to normalne kłótnie? No sorry, ja już od dawna jej nie lubię ale teraz pokazała popis, nawet ludzie którzy znają ich osobiście się do tego odnieśli
@Elsssa: nikt nie potwierdzi tego ze rzeczywiście straszenie Natalii było, to tylko wersja Klaudii, ale z tego co czytałam to drama była o to ze jej chłopak mieszka u niej od 2 tygodni za darmo. Co do dzielenia się hajsem za mieszkanie to Marita pisała ze płaciła w całości za nie, obstawiam ze fakt ze Klaudia jej chciała te pieniądze dać były uwarunkowane tym mieszkaniem Mateusza u niej, po za tym
@Elsssa: nie chodzi o to ze bronię Marite, ale o to ze trochę spadł na nią lincz na który wydaje mi się nie zasługuje, bo ona tez pracuje, tez ma swoje życie i zajęcia, nie mogła siedzieć i niańczyć siostry cała dobę. Klaudia wiedziała ze będzie musiała odbierać i zawozić siostrę do szkoły, wiec mogła szukać pracy z bardziej elastycznym grafikiem, ale również Marita mogła pomyśleć i wynająć na przykład im
@chrystusie: nawet straszenie Klaudii było przez Daniela, no dla mnie to niepojęte. Przecież to chłopak Klaudii je utrzymywał, nie dostawały od nich nic tylko mieszkanie, to po co było wgl się przenosić? Siostra zarabia #!$%@? hajsu, babcie zabierają do Paryża, latają na Dominikanę a ciezko dla siostry pomoc? Za co ona brała 1000zl? Za to ze mogą mieszkać w wawie? No chore, gdyby rzeczywiście chciała im pomoc moim zdaniem było by