Wpis z mikrobloga

Jest tu ktos kto skutecznie wyleczyl wypadanie wlosow? Od dzieciaka mam zakola i jakos bardzo nie dawalem o to #!$%@? bo atencja wsrod rozowych i tak byla ale od roku coraz bardziej zaczynaja mi sie przerzedzac i to juz mnie boli bo nie chcialbym byc lysy po trzydziestce. Znajoma polecila mi taki zabieg jak na zdjeciu, myslicie ze moze to dac jakies efekty czy szkoda kasy i od razu pomyslec nad przeszczepem?

#zakola #wlosy #pytanie
Pobierz W.....r - Jest tu ktos kto skutecznie wyleczyl wypadanie wlosow? Od dzieciaka mam zak...
źródło: comment_TH51PPwdBqkLBMOLVBItfy8MhBEgLr14.jpg
  • 11
@Wapler: Hmm, jeśli masz od dziecka to ciężko, mnie bardzo dużo włosów wypadło przez rok depresji, a miałem gęste loki jak te murzynki z teledysków, od ponad 3 miesięcy walczę i podobno widać poprawę, no ale tak jak mówię, kiedyś miałem piękne włosy :P
@In_thrust_we_trust: od ponad 5 miesięcy jestem na finasterydzie, rok na minoxidilu, jest spora poprawa według dermatologa, jak podrosną mi włosy to wrzucę podsumowanie zdjęcie sprzed 3 lat i z dzisiejszych czasów, ale to za miesiąc/dwa bo miesiąc temu jebnąlem na 0 żyletką i dopiero sobie powoli odrastają :)