Wpis z mikrobloga

Wykopki łeb mi siada, pomocy !!! Mam obejrzane koło 700 i zaczynam się kończyć. Szukałem tu i tam i nie ma, a jak się uprę to koniec, więc pytam zna ktoś jakieś fajne i przyjemne anime, które opiera się na walkach z dodatkiem super mocy w klimatach szkolnych? Może coś na wzór katekyo hitman reborn, indexa czy railgun'a, szkoła jest tłem do głównego wątku, ale chwilami odgrywa ważną role, a bohaterowi to uczniaki. Ewentualnie nie musi być żadnych super mocy, byle miało ciągłość fabularną, coś jak bakuman czy golden time. Tylko żeby główny nie był #!$%@?ą. Dodam, że lubuje się w seriach 2006+ z kreską w stylu trigger'a czy bones'a.

Podaje mala, żeby nie było powtórek: https://myanimelist.net/animelist/xxpatryk1244

#anime #chinskiebajki
  • 34
@frems: Z początku też miałem ciężko (wielkie wtf), ale później się zaczęło rozkręcać i ostatecznie wypadło dobrze. Jak dla mnie to seria się naprawdę udała i prawdopodobnie tylko dlatego, że to netflix, był budżet co widać po animacji, soundtrack jest idealnie dobrany pod ten klimat, kreska jest dość specyficzna ale w sumie mogę to dać na plus bo mimo iż może odstraszyć to również zwraca uwagę i się wyróżnia, fabuła dupy