Wpis z mikrobloga

Trochę musiałem przywalić z filtrami, przepraszam – niestety zbyt dużo zróznicowanych źródeł światła dało straszny szum na sensorze matrycy, mimo regulowania jasności ekranów. No ale co zrobisz…
@xandra: Ta ma niestety dziurę na górze, ponieważ miał być w niej Gotek HxC jako emulator FDD. Miał być ekranik LCD z informacją, ale niestety całość okazała się zbyt niestabilna. Obecnie mam w środku polskiej produkcji emulator FDD o większej kompatybilności i kilkakrotnie mniejszy (chip wielkości paznokcia!), ale o tym cśśś bo jeszcze nie wydane :)

Niemniej jednak, książka Zalepy robi robotę i … zalepia. ( ͡° ͜ʖ ͡
@xandra: Ty mi lepiej powiedz, czy masz może doświadczenie z ładowaniem gier z FAT32 pod WHDLoad przez handler L:fat95, bo obecnie mam SFSa na partycji "Worek" z grami i modułami, a przenoszenie syfu jest nieco upierdliwe, bo po stronie peceta muszę gonić emulator z 1:1 setupem. A tak to bym sobie tylko hyc i kopiował.

O RDB się nie martwię, bo od kilku ładnych lat w jądrze Linuksa jest już
@Nokia: Słabe, jeszcze z czasów jak miałam fizyczną Amigę, i wtedy nie było jeszcze tak popularne USB, czy karty SD. Ogólnie zerowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)