Wpis z mikrobloga

@aphen: zapewne dostaniesz list. posługując się numerem magazynowym z listu wysyłasz mailowo wyjaśnienie. najprawdopodobiej będą chcieli żebyś podał swoje imię, nazwisko, pesel i screeny z panelu gearbest z zamówienia i screena z paypala (lub potwierdzenie przelewu)
@puzno: Dokładnie tak jest. Na razie jeszcze można mieć nadzieję, natomiast gdy pojawi się status " zatrzymano w cle" pozostaje już tylko oczekiwanie na list i postępowanie zgodnie z instrukcją w nim zawartą.
@wojszu: Tyle droższych rzeczy prześliznęło się przez WER. Uroki zakupów w Chinach, na takie niespodzianki trzeba być przygotowaną/ym( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JanuszowyAndrzej Mają prawo naliczyć, nie ma co się irytować. Dotychczas najniższy VAT zapłaciłam za kamerkę o wartości ok. 28 dol. A to będzie/byłby rekord.
@aphen: Nie współczuj( ͡° ͜ʖ ͡°) Wolałbyś zapłacić 20 niż 150 złotych. Na płonną nadzieję zaraz wrzucę inny tracking, w którym z podobnej opresji wyszedł mi telefon( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bij00u Pamiętasz ile miałaś do zapłaty za te kamerkę? Bo mi również zatrzymali kamerkę na początku grudnia, czeką na pismo i nie wiem czego się spodziewać.