Wpis z mikrobloga

Widzę, że dzisiaj nie ma sensu wchodzić na ten tag. Zleciała się grupa białorycerzy, którzy #!$%@? wiedzą i widzieli jednego szota ale będą #!$%@?ć kocopoły "Jak można to oglądać?", "Ja to bym go #!$%@?ł", "Jak tak można hurr durr". Ale taka cena sławy. Pan Prezes zaczyna być rozpoznawalny na skalę Polski, więc zawsze znajdą się nieprzychylni. ESSA
#rafatus #patostreamy
  • 10
@oldschool493: Tam gdzie zaczyna się przemoc, kończy się sława kolego. Wszędzie na świecie jest potępiana. Chcesz przemocy, chcesz popatrzeć jak koleś #!$%@? laskę ? Włącz sobie jakiś film. A nie sensacji u małolatów szukasz, którzy potrzebują pomocy, a nie waszych wiwatów i " zajeb jej "
@StaraSzafa2: Moze faktycznie zbyt ad personam nqpisalem tego posta.No offence,sam jestem ojcem dwoch corek,i nie do konca przemyslalem swoj post:-)Nie zmienia to faktu iż serial pt Prezes i Solider helmet jest kopalnia beki,nawet pomijajac wszystkie strzaly na ryj Marlenki.Uwierz mi na slowo,ze smieja sie z tego ludzie nie tylko 12-17 ale rowniez duzo starsi z powaznymi zajeciami w zyciu.Od takie "odmożdżenie"Jesli lubie ogladac np horrory,nie znaczy to ze sam mam ochote