Wpis z mikrobloga

a gdyby tak zainwestować w karty kondycji całego zespołu? Tylko zastanawiam się do jakiej ceny i kiedy te karty gold kondycji wrócą. W tamtym toku wracały dosyć szybko do normalnej ceny. Teraz przez squad Battles jest trochę słabiej i nie licząc wtopy na początku, to nie interesowałem się tymi kartami. Ktoś ma jakieś doświadczenie, za ile normalnie te karty chodzą?

#fut
Pobierz arko123 - a gdyby tak zainwestować w karty kondycji całego zespołu? Tylko zastanawiam...
źródło: comment_KtswRQKBoR54PmXuYD1guucmm6TiwWxn.jpg
  • 7
@arko123 sprzedaję zawsze w weekend 1000-1400, schodzi parę na godzinę, kupujesz 750, tylko trzeba relistowac co godzinę, co jest uciążliwe

Powiedzmy, średnio mi schodzi 200-300 kart kondycji w weekend, zależy czy mi się chce klikać parę x na każdej karcie, żeby ustawić 1000, bo 1400 klika się 3x tylko, nawet brązowe czasem schodzą po 1400
@Veyn: @djnorbert: @puregecko: @kielonek: dzięki za info. Chyba zaryzykuję z około 1000 kart. Przy takiej cenie nie powinienem stracić w najgorszym wypadku

Inna sprawa to futbin, a inna to gra, w której trudniej te karty w tej cenie znaleźć, ale to może w bardziej normalnych godzinach poszukam.