Wpis z mikrobloga

  • 337
Świniaczek miał ropnia w pyszczku. Zostawiliśmy go dzisiaj na badania, ale stan jest tak fatalny, że nie ma sensu jego leczenie. Nawet jeśli tego wyleczy, to zaraz znowu mu się zapaskudzi a pani jako specjalistka od gryzoni wie, że go to strasznie musi boleć. Podjęliśmy decyzję o usypianiu, bo czemu biedak ma się męczyć. Ryczę jak bóbr ()
1 plusik 1 przysmak w świnkowym niebie :(
#swinkamorska #feels
lewc - Świniaczek miał ropnia w pyszczku. Zostawiliśmy go dzisiaj na badania, ale sta...

źródło: comment_KaZsYnQ40fvPqzMZuDKo9v1SsdMNpuPQ.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@lewc: usypiać świnkę ze względu na ropnia w pysku? ja bym skonsultowała jeszcze z dobrym weterynarzem, specjalistą do zwierząt egzotycznych. świnka je? jak z wagą?
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@tHoePs Ropień jest od problemów stomatologicznych, mówiła że aż włoski są powbijane w przestrzeń między zębami, tak bardzo jest zapaskudzone... Żeby dojrzeć cokolwiek narobiła pełno zdjęć i nadal nie można wykluczyć że to aż od ucha wewnętrznego. Weterynarz jest najbardziej polecanym w moim regionie jeśli chodzi o małe zwierzątka, wierzę mu. Tym bardziej, że jej ulubione maluszki to świnki i zostawiając go o 9 dopiero o godzinie 13 zadzwoniła z wieściami (
  • Odpowiedz
@lewc: Różowa musiała uśpić jedną z myszek (zostało jej "tylko" 10), generalnie widać było że mała się już kończy i po co to przedłużać. O matko ile było płaczu potem.
  • Odpowiedz
@lewc: Mojemu świnowi Stefanowi też się zrobił taki ropień i pani weterynarz też stwierdziła, że lepiej uśpić, niż żeby zwierzak się męczył, bo nawet, jeśli wytną, to i tak pojawi się nowy. A Stefan to była super świnka, chodził po domu luzem, kwiczał, gdy słyszał kroki na schodach, i się z nami witał, przytulał się... Trzymaj się, Mireczku!
  • Odpowiedz
@lewc: moja jedna świnkę poraził prąd przez co potem widizlaem jej agonię przez 5h, inna miała raka i po prostu schudła bardzo bardzo i umarła a jeszcze inna też miała raka ale dożyła 6 lat
  • Odpowiedz