Wpis z mikrobloga

Dlaczego teraz wszyscy faceci mają fryzurę na piszczka? #fryzjer. Opóźnieni jacyś czy co przecież on grał w czerwcu i nawet wszedł do ćwierćfinału. Potem dupa. Ale moda została, co drugi młody chłopak, nie mówię, że gej, ma tę fryzurę. Po #!$%@? być takim samym jak wszyscy?
  • 10
  • Odpowiedz
@dajeszmalina: Ja #!$%@?ę weź teraz przez chwilę pomyśl logicznie kobieto, mówicie, że faceci myślą tylko o jednym. Jak by wszystkie dziewczyny robiły sobie jeden #!$%@? fryz. To nie nie chciałbym takiej. Po co mi osoba która ugania się za modą i do tego naśladuje innych? Chyba lepiej być oryginalny? Po za tym nie mnie oceniać ale te fryzurki zaczesywane wyglądają po prostu słabo, każdy to to nosi na głowie. Wam się
  • Odpowiedz
@Acesello: co w tym złego, że jakaś fryzura jest modna i sporo osób taką, bo ma czuje się w niej dobrze i ładnie wygląda? Poza tym nie przesadzaj, że wszyscy. U mnie na roku czy u osób, które znam może 5-10% facetów ma taki fryz.
Nie wiem, może w gimbazie czy innej podbazie/techbazie teraz wszyscy się tak tną ale na ulicy widać mnóstwo osób w innych fryzurach.

Poza tym ktoś może
  • Odpowiedz