Wpis z mikrobloga

@piotria: @progresywny: No też bez przesady że 2000, ale na początku lepiej kupić taką trochę lepszą gitarkę (za 800 można dostac fajne używki) i grać "na sucho" albo podpinać do kompa. A później jak załapiesz bakcyla to dokupić jakiś piecyk
  • Odpowiedz
@blisher no moze. Mam używkę Telecaster squire za 700, ale to jedna z lepiej wykonanych gitar na jakich grałem. Jeszcze może dorwie pacifice jakaś czy coś. Ale piec to przydałby się porządny żeby czuć było trochę mocy z gitary, a nie pierdziało.
  • Odpowiedz
@blisher Nie pamiętam bo to nie mój. Znajoma sprzedaje. Żółciutki taki. Ogólnie zabawne, że budżetówka taka bije na łeb wykończeniem progów ibanezy z przedziału 2-4 tys. Grałem na różnym sprzęcie do 15 k i to jest loteria. Wygrywają polskie custom shopy.
  • Odpowiedz
@piotria co za #!$%@? tam wyżej XD ja kupiłem używkę schecter sgr c1 + piec i to za 600zł , brzmi dobrze i gitara jest jak nowa i bardzo bardzo wygodna w grze, jeden minus to bardzo wąski gryf. Kolo nie potrafił jej wyregulować i struny były pół metra nad gryfem i się na tym nie znał dlatego się zniechęcił, ja kupiłem wyregulowałem i mam sportowy gryf XD

Edit: ale za
  • Odpowiedz
@piotria za ok 500 masz Yamahę pacifice 112 albo corta kx5 jak chcesz z piecem to moz być w tym budżecie troszkę ciężko ale Marshall valvestate 8040 powinien być w widełkach cenowych jak możesz dołożyć te 150 Zeta to kup valvestate 8080 naprawdę fajne hybrydowe comba to są o rockowej duszy do metalu możesz poszukać peaveya bandita 112 taki zestaw myślę że byłby spoko dla początkującego a że minimum 2000 to
  • Odpowiedz
@3mielu kupowane gitar polega na wyszukiwaniu okazji ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ja swojego czasu widziałem alexi 200 za 700 Zeta a pacifice dość często są w cenach ok 500 to że większość daje ceny z kosmosu to inna sprawa
  • Odpowiedz
@Misieq3340: zależy też jaka wersja bo jest 112J i 112V, nie mówiąc o tym, że część sprzedających opisuje ERG 112 jako pacifice. Jestem na czasie bo w zeszlym miesiacu kupowalem i po dlugich poszukiwaniach jednak zdecydowałem się na nową ze sklepu.
  • Odpowiedz
@3mielu oczywiście że 112v będzie bardzo ciężko znaleźć w takim budżecie ale 112j już tak ja też często sobie siedzę i czytam ogłoszenie i widzę takie kwiatki typu epiphone Les Paul special 2 do metalu xd ludzie albo czasem nie ogarniają tego co mają albo próbują oszukiwać tych co kupują i nie mają wiedzy
  • Odpowiedz