Wpis z mikrobloga

pieniędzy z 500+


@PiorunZeusa: Gdybyś się dowiedział, ile z tych pieniędzy poszło do Niemca w zapłacie na używane passaty lub do niemieckich koncernów produkujących w Chinach, to byś inaczej śpiewał.
@PiorunZeusa: Po co wyjeżdżasz z tymi 500+? To program "róbcie gówniaki, gówniaki przyszłością narodu", narodu, którego nie stać na dobrze wyposażone szpitale, więc kompletny cywil musi raz do roku robić ogólnoświatową ściepę na doposażenie szpitali. Nie ma pieniędzy na służbę zdrowia, bo idą na 500+ w gotówce, a ta gotówka m.in. na używane samochody w lepszym przypadku, a w gorszym na alkohol, fajeczki i co tam jeszcze madce i sebie do
@PiorunZeusa: Uważam, że 500+ to socjał w najgorszym możliwym wydaniu. Zwykłe kupowanie głosów, żeby się dorwać do koryta. Oczywiście ich prawo, a społeczeństwo, które to łyknęło, zasługuje na zostanie wydymanym przez PiS, wyższymi podatkami i w każdy inny możliwy sposób.
@eminence: To o co Ci chodzi? Ktoś wstawił obrazek widoczny wyżej. Wspomniałem o 500+ i co w tym złego?
Obrazek daje do zrozumienia, że Pani Beata Szydło wydała więcej niż Pan Jerzy Owsiak zebrał na sprzęt itp.
Ja idę krok dalej i te premie, to kropelka w morzu, zmarnowanych pieniędzy jest xxx więcej w 500+.
Nie wiem o co masz problem? Nie wiem kompletnie o co Ci chodzi.