Wpis z mikrobloga

Zapraszam do zabawy #ps4topmirko
Każdy w komentarzu może raz zagłosować na swoje 4 najlepsze tytuły którym dajecie odpowiednio za miejsce 10, 8, 5, 3 punkty. Głosujemy jakoś do piątku póki nie podsumuje całości i opublikuje, albo wcześniej jak już odzewu nie będzie.


No to lecim

1. Seria Uncharted
2. The Last of Us
3. Bloodborne
4. 3 Wiedźmin 3
#ps4
  • 37
beznadzieja 3


@powaznyczlowiek: KOLEGO NIE POZWALAJ SOBIE. Trójka miała chyba najlepsze scenerie, ten zatopiony statek, te piaski pustyni przecież to był mióóóód. Ten samolot !! Tylko końcówkę #!$%@?.

archaiczna 1

ale broni się według mnie, grałem w nią miesiąc temu jak zaczynałem serię przechodzić i naprawdę potrafi być przyjemna jak się wcześniej w Unchartedynie grało o:P
@Croudflup: z tym co piszesz o jedynce się zgadzam. Mam tylko na myśli że przez przepaść technologiczna ciężko ją porównać z reszta tytułów.

Co do trójki jednak mam zupełnie inne zdanie. Skopane sterowanie będące kumulacja tego co najgorsze w poprzednich częściach. Poziom trudności srubowany falangami wrogów (przy czym gracz ma dostęp do całych ton amunicji - c'mon to nie Bulletstorm ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Dziwne wybiegi fabularne,