Wpis z mikrobloga

jak widać tylko niemiecki potrafi ustawić tych dwóch nierobów do pionu i kręcić w miarę ciekawe filmy. facet ma swoje lata wie jak się z nimi porozumieć i na ile może sobie pozwolić. to samo działa w drugą stronę oni mają do niego o wiele większy szacunek niż do meksyka i to widać na pierwszy rzut oka. w tym momencie najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby niemiecki kręcił przez jakiś czas z meksykiem na zmianę co jest o tyle istotne ponieważ bębenowi co chwila #!$%@? i to staje się już nagminne.

jego interwencja w tym momencie jest na tyle istotna że powinien złapać jednego i drugiego za mordę i sprowadzić do pionu. tam nie ma innego wyjścia on musi tam trochę pobyć i wytłumaczyć im jak pastuch krowie na rowie że wszystko ma swoje granice. to moje małe spostrzeżenie na temat sytuacji na szkolnej bo mówiąc szczerze sam jeszcze w życiu nie widziałem tylu plot twistów w żadnym serialu co u nich w domu. oni weszli na zupełnie inny poziom i to że dzisiaj są śmiechy piosenki tańce i pozdrowienia nie oznacza że jutro będzie to samo, zresztą sami wiecie o czym mówię. napiszcie co o tym sądzicie.
#suchodolski #kononowicz #szkolna17
obsydian4 - jak widać tylko niemiecki potrafi ustawić tych dwóch nierobów do pionu i ...

źródło: comment_tRB8n9sNQKoDCVhd40gYTRRUWVgy3WLY.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@obsydian4: Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, obawiam się, że drugie podejście Pana Niemieckiego do Uniwersum Szkolnej 17 może ogółem zaszkodzić jego reputacji. Od czasu, gdy on był redaktorem, w Uniwersum wiele się zmieniło - mam tu na myśli dwóch głównych bohaterów. Współpraca z nimi może nie być taka owocna jak poprzednio.
  • Odpowiedz