Wpis z mikrobloga

Mirki, czym pobieracie muzyke (w sporej ilości) z YT?
Idealnie jakby program automatycznie ściągał każde wideo z wybranego kanału jako .mp3 na dysk, ale ujdą same playlisty.

Jedyny taki program jaki znalazłem to 4k Video Downloader. Ale on w wersji darmowej ma limit do 25, płatną bym kupił, bo nie jest droga, ale testowo na cracku (nie ma triala) pobiera losowe piosenki i nie mam pewności, że jak zapłace zadziała lepiej.

Drugi w miare sensowny to Video Download Capture, działa dość, ale cena jest strasznie wysoka (80 euro na przecenie).
Jakieś protipy?
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 12
  • Odpowiedz
@Toporky: Może nie do końca ściąganie z yt, ale obczaj program Sidify, wklejasz playlistę z spotify i albo Ci nagrywa piosenkę (stricte z spotify, jakieś 15 sekund na pisenkę) albo ściąga właśnie z yt. Z doświadczenia wiem że piosenki na yt mają zazwyczaj przydługie początki :)
  • Odpowiedz
@JoszkoBezLancuchow A co jeśli potrzebuje duzej ilości piosenek w trybie offline. Choć, głównie dlatego, że prosił mnie o to tata niekumaty into internety, jak widać jo tysz.
Kupie w rozsądnej cenie program z funkcjami które 4k Video Downloader niby ma - wtedy folderem docelowym byłby ten od dysku google i auto synchronizacja przez wifi z telefonem - zawsze mam nutki z kanałów których słucham, co jakiś czas tylko bym opróżniał folder.
  • Odpowiedz
  • 1
@Toporky poradzisz sobie, jutro poszukam tego skomplikowanego pod Windowsa, jakbyś nie mógł znaleźć, tylko mi przypomnij i podeśle jakiś tutorial jak tego używać, ewentualnie ci do tego jakiś skrypt w 5 min w batchu zrobie żeby maksymalnie sprawę uprościć Mirku
  • Odpowiedz