Wpis z mikrobloga

Karolina 25 Warszawa

Zgłoszenie nr 74 z dnia 2018-01-14 20:35:49

Imię: Karolina
Wiek: 25
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?
W tym roku kończę studia, na codzień pracuję. Lubię śmiech, podchodzę z dystansem do świata i przede wszystkim do siebie, pozytywnie nastawiona do życia. Lubię poznawać nowych ludzi. Przekonują mnie ludzie do siebie poprzez swoje zachowanie i gesty.

Wygląd
Średnio długie blond włosy, zielone oczy. Preferuję sukienki i spódnice niż spodnie, lubię nosić obcasy.

Zainteresowania
Zdecydowanie, co sprawia mi dużo przyjemności, to będą podróże. W ciepłe dni lubię pojeździć na rowerze, w zimę na łyżwach. Moim hobby jest też częściowo moja praca.

Czego oczekuję?
Jeśli jesteś facetem, z którym mogę porozmawiać na każdy temat, z dystansem do siebie, dużo śmieszkucjącym, kulturalnym, lubiącym podróżować (a nie leżeć na plaży całymi dniami), nie bawiącym się uczuciami, szczerym, nie narzekającym na wszystko i wszystkich dookoła, to możesz śmiało napisać do mnie :)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Spontaniczny wyjazd we dwoje, tam gdzie nas poniesie.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub: z pewnością cywilny w przyszłości.
Dzieci: jak sytuacja na to pozwoli, to na pewno.
Używki: papierosy zdecydowanie nie, sama nie palę, a zapachu papierosów nie znoszę; alkohol w odpowiedniej ilości, na imprezie dla mnie nie robi problemu; narkotyki też nie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Karolina 25 Warszawa

Zgłoszenie nr 74 z dnia 2018-01-14 20:35:49

I...

źródło: comment_tQBYfuqTtpECVkXHWzjOaZ92xTKtlXu3.jpg

Pobierz
  • 29
@Pafciok: e tam. Jestem różowym i podróżuje za granicę średnio 2-3 razy w roku. Zawsze jeżdżę na własną rękę, decyzja spontaniczna w jeden dzień - poluję zwykle na tanie loty. Zaraziłam niebieskiego, który wcześniej nie podróżował: w ciągu ostatniego roku byliśmy w 4 albo 5 państwach, nie tylko w Europie ;>
@Pafciok: Może na początek nie szukaj na siłę dziewczyny która podróżuje, tylko zacznij od siebie: z kumplami, znajomymi, a to one zaczną szukać Ciebie ;) jak nie będzie zapalona podróżniczka, to ją zaczniesz zabierać i się zarazi, tak jak to było w moim przypadku :) u dziewczyn może z podróżami słabiej, bo np. nie ma z kim, a same się boją - ja zabierałam przyjaciół, współlokatorów, kogo się dało i.. zawsze
@Pafciok: bo szukasz na siłę. jak w końcu dałam sobie spokój i skupiłam się na innych aspektach, niż tylko "chcę/muszę mieć faceta", to sam się znalazł. Nie nastawiałam się "to może będzie ten? fajnie by było",a wręcz" żadnych facetów, muszę odpocząć i zająć się sobą" więc podchodziłam do niego całkiem na luzie, z dystansem wręcz, do tego stopnia, że ani nie zakładałam dłuższej znajomości (byliśmy z różnych miast), ani też chwilowej.
mało jest różowych co lubią aktywnie podróżować


@Pafciok: co? wejdz na jakikolwiek portal randkowy, te ktore cos pisza, zawsze jako hobby maja podrozowanie, a 90% to juz na pewno. Druga fotografia.