Wpis z mikrobloga

Dostaosuję się, mam z takich mniej skomplikowanych to mam Catana, Wsiąść do pociągu, Pandemie i Puerto Rico.
Jak ktoś będzie miał ze trzy godziny to Cyklady, Szogun, albo Descent.
  • Odpowiedz
@krave: -Czy wie Pani która godzina?
-Wiem :)
W takim razie zadam pytanie inaczej: "Czy ktoś się spotka (nie chce spotkać, bo odpowiedzi mogę się domyślać) w wyżej wymienionym czasie mając na celu zagranie w gry planszowe?"
  • Odpowiedz
  • 2
@Lupus1993 w wyżej wymienionym dniu i czasie niestety nie mam możliwości, niemniej zapamiętam, że użytkownik Lupus1993 gra w gry i można go wołać ;-)
  • Odpowiedz
@Lupus1993 ja bym chętnie pograla w planszowki ale nie umiem, nie mam znajomych, w środy o 17 mam wykłady, nie wiem czy mąż by mi pozwolił, no i raz poszłam z ludźmi z pracy i skończyło się na graniu cały wieczór w łapanie jakieś pałki co stała na środku (tak na środku że ja miałam najdalej a odmawiali zmiany gry) i byłam zazenowana i sobie poszłam. Ale ogólnie to chętnie bym.
  • Odpowiedz
@Kynareth: Jak coś będę dawał znać, a jungle speed to zawsze jest problematyczny, bo kobiety drapią tipsami, mężczyźni nabijają siniaki, a części się nie chce łapać głupiej pałki na stole, ale nie bój nic umiem dopasować tytuł :)
  • Odpowiedz