Wpis z mikrobloga

Pierwszy sezon programu „Ten Świat Jest Nasz” już za nami. Dzięki wszystkim za wsparcie - odcinki całkiem dobrze radziły sobie na Wykopie - sześć z dziesięciu epizodów trafiło na główną, pozostałym niewiele zabrakło. Łącznie wszystkie odcinki wykopano ~2600 razy i zakopano ~120 razy. Podsumowując cykl nie zdobył może widowni masowej, ale generalnie chyba się podobał, także raz jeszcze dzięki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co dalej? Bardzo wiele. Publikacja pierwszego sezonu programu to dopiero początek. Do wakacji zamierzam opublikować kilkadziesiąt materiałów wideo:
- making-ofy z wszystkich podróży (Hongkong, Chile, Kresy Wschodnie)
- materiały dodatkowe - po kilka z każdej podróży. Opowiem o wszystkim, co nie zmieściło się w programie
- filmy i cykle okazjonalne

Zachęcam do śledzenia: youtube, facebook, twitter - gdzie komu wygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystko zmierza oczywiście do tego, aby wyprodukować drugi sezon programu, tym razem dopracowany na 110% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tej pory sam dodawałem odcinki na Wykop - od tej pory raczej nie będę tego robił, byłoby to mało eleganckie - takie ciągle spamowanie własnymi produkcjami, także raz jeszcze zachęcam do śledzenia, myślę, że znajdzie się trochę materiałów wartych dodania tutaj. Oczywiście na Wykop raz na jakiś czas zaglądnę - myślę, że czasami udzielę się na Mirko przy okazji kilku akcji, które planuję ( ͡º ͜ʖ͡º)

#podroze #tenswiatjestnasz #wojciechsiryk