Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak dwa lata temu zaczepiał mnie i #niebieskipasek wolontariusz #wosp - gość odmawiał przyjęcia do wiadomości, że nie wspieramy Owsiaka i zaczął nawet tyradę o biednych, chorych dzieciach. To powinno być #!$%@? karalne.

A biedne dzieci zdarza mi się wspierać dając na domy dziecka (ostatnio bodajże miesiąc-dwa temu) czy przyłączając się do zbiórki na siepomaga.pl. Owsiakowi za tą namolność nie daję.
#owsiak
  • 24
@ninakraviz: na pewno jak coś się stanie i wywiezie cie karetka do szpitala, to cie odstawia do pana janusza z medicoveru i przeprosza, ze do publicznej cie zawiezli, a pan z medicoveru cie poklepie po plecach i zapisze tabletke przeciwbolwa i sie przekrecisz xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@Norskee: A mam coś niby do gadania, jakim sprzętem będę leczona? Czepiacie się tych szpitali jak rzep ogona, zbiórka obowiązkowa nie jest.

Jeśli zaś sprzęty z serduszkiem są na wyłączność, to niech Owsiak stworzy swoją linię/sieć hot... przepraszam szpitali ( ͡º ͜ʖ͡º), do których wpuszczać będzie jedynie wspierających WOŚP ))¯_(ツ)_/¯ Najlepiej tylko zachipowanych ;)
@ostrvljanka: nie są na wyłączność, ale skoro komuś tak bardzo przeszkadzają zbiórki, a tym samym sprzęt kupiony za pieniądze z tych zbiórek, to dlaczego miałby chceć z nich korzystać? Niech krzyczy i drapie, że wszystko tylko nie sprzęt z wośpu, bo nie wspiera i owsiak #!$%@? i niech będzie leczona jak w średniowieczu, które było przed 93 rokiem. Jak ktoś nie chce wspierać, to niech nie wspiera i nie zawraca dupy,
Widzę, że zabrakło sensownych argumentów


@Norskee: Twoje są za to bardzo sensowne ;) Nie korzystałam nigdy ze sprzętu z wośp, ale Twoim zdaniem NA PEWNO będę, co obliguje mnie do wspierania zbiórek. Masz szklaną kulę? Prócz kilkudniowego pobytu w dzieciństwie nigdy nawet nie leżałam w szpitalu, a zaznaczam, że nie w każdym szpitalu i nie na każdym oddziale takowy sprzęt jest, ale Ty na pewno WIESZ, że zdarzy mi się z
@ninakraviz: jakie obliguje? Nie obliguje, ale po jakiego grzyba tak prujesz dupę o dobrowolną charytatywną zbiórkę? Zacznij czytać ze zrozumieniem, bo to się robi żałosne. Ani razu nie napisałem, że skoro skorzystasz. Napisałem wyraźnie, że nie chcesz to nie wspieraj, ale siedź z dupą cicho, bo zbiórka nikomu nic złego nie robi, a prucie dupy na coroczne zbiórki, które idą w dziesiątki milionów ze względu na jednego wolontariusza to jest jakies
Jak się urodziła po 93, to pewnie sama po urodzeniu była badana sprzętem z wośpu i spała w łóżku też z wośpu, a pluje na to jakby krzywdę jej zrobili.


@Norskee: urodziłam się przed 93 i nie korzystałam nigdy ze sprzętu z wośpu, ile razy mam to powtarzać XDDDD
Tak, pluję na namolnych ludzi, organizacja odpowiada za to jaki PR robią jej wolontariusze i to sprawa ich marketingu, że jest kijowy,