Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki spod tagu #kosmetyki i #wlosy uważajcie na nową partię petal fresh - zamiast szamponu w wielu jest odżywka. Nim kupicie to upewnijcie się, że w środku jest szampon - dla ułatwienia:
Jak jest szampon to widać przezroczystą ciecz w środku, jak odżywka to widać coś mlecznego i mętnego.
Ja kupiłam "szampon" granat&acai, ale ludzie piszą, że inne też mogą być walnięte. Numer partii mojego - 163172163
Oczywiście mail poszedł do producenta, dystrybutora i rossmanna, a że często polecam produkty tej marki i ją lubię to nie chcę żeby ktoś się zaraził bo kupi z walniętej serii ( ͡º ͜ʖ͡º)
P. S. Obgryzam paznokcie - nie śmiać się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
StaryZdzich - Mirabelki i Mirki spod tagu #kosmetyki i #wlosy uważajcie na nową parti...

źródło: comment_rhLiLJyUxgw8BvvkXsPk3yboxnVVPRPK.jpg

Pobierz
  • 6
  • 1
@fspolczynnik tak, używam granat&acai oraz grape seed&olive oil i czasem tea tree. Granat&acai to mój ulubiony (zapach oraz fajny balans pomiędzy oczyszczoną skórą głowy, a nawilżeniem) grape seed&olive oil mniej oczyszcza, a tea tree jest za mocny, więc czasem robię mix ;) odżywkę też lubię, więc nie będę szła oddawać, tylko ostrzegam