Wpis z mikrobloga

Ja mam #!$%@?, nikogo przepraszać nie bede. zresztą tak do końca nie wiadomo jak naprawdę jest z tą gotówką z wośpu i kto się nią rozporządza.
@Jacek38:

> ~MAK : Do puszki „Z 1 złotówki idzie na KONTO OWSIAKA 12 groszy, tylko nie płacz proszę"

Wyobraźmy sobie, że Jerzy Owsiak nie jest prezesem fundacji, ale ministrem zdrowia. Wyobraźmy sobie, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest ministerstwem zdrowia.

1. Media donoszą, że Jerzy Owsiak zostaje ministrem zdrowia i zmienia nudny szyld ministerstwa na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a następnie zaczyna budować swój gabinet. Wiceministrem mianuje żonę, z wykształcenia
@Jacek38: jedyne co przemawia za dawaniem pieniędzy na jego fundację charytatywną, to to że procent jaki pobiera ze składek jest stosunkowo mały w porównaniu do innych fundacji, które pobierają minimum 50-95% ofiary pieniężnej na własne konta. Caritasu jeszcze ostatnio nie prześwietlałem, dlatego Caritas pomijam w swojej amatorskiej ewaluacji.
mówić, mówią, mówić każdy może, fakty łatwo zatuszować, szczególnie jeśli chodzi o darmowe miliony, powiesz cymbałowi że jest tak, on w to uwierzy, bo media nawet tak mówią, mimo że dowody mówią coś zupełnie innego, szanuje Jurka że robi coś dobrego charytatywnie, a że na cudzym nieszczęściu łatwo się dorobić ,wystarczy spojżeć na bogaczy którzy zdobyli swój majątek właśnie na fundacjach charytatywnych, możesz mydlić oczy i bawić się ze mną w swoją