Wpis z mikrobloga

@localgoodness: Jeśli nie pasuje ci sposób działania fly4free, to nie licz na skorzystanie z jakiejś super promocji. Takie bilety zwykle można kupić przez kilka godzin i po zabawie.
Najtańszą opcją jest zwykle Cebu Pacific Air z Dubaju. Regularnie bywają promocje z lotami DXB-MNL-DXB po 200-300zł. Do Dubaju dosyć tanio dolecisz Wizzem z KTW albo UIA przez Kijów. Możesz się zapisać do ich newslettera i kupić przy najbliższej promocji, ale to też
@ms93: abyśmy żle sie nie zrozumieli, znam f4f i sposób ich działania, interesują mnie bilety w konkretnym terminie. Dziekuję za udzielenie mi podpowiedzi, bo jednak dużo mi pomogłeś i bede mógl zaczać spokojnie szukać bo już wiem jakich połączeń szukać
@localgoodness: Nie miałem na myśli nic złego, może trochę zbyt agresywnie się wyraziłem.
Chodziło mi tylko o to, byś nie rozczarował się, jeśli nie dasz rady znaleźć biletów np. poniżej 1000zł (a w skrajnych przypadkach dało się wycisnąć i 600-800zł), bo do tego trzeba czatować na promocje i szybko reagować.
Jeśli nie chcesz poświęcać na to tyle czasu i zachodu, to musisz się pogodzić z cenami 1500-2000zł.
Jak @konsumpcjusz wspomniał, warto