Wpis z mikrobloga

@skinny_pete: ja mam F3 HR Sapphire #!$%@?, kumpel najlepszego F5. Mam zastrzeżenia tylko do tego dingsu z pulsem - np. lubi się gubić jak po wertrepach jedziesz na rowerze. W sumie https://www.dcrainmaker.com/2016/02/garmin-fenix3hr-review.html tutaj o tym wspominał i ogólnie mam podobne odczucia co do niego.
https://www.dcrainmaker.com/2017/03/garmin-fenix5-5s-5x-review.html więc ta recka też będzie dobrze.
Mi się podoba, kumpel też poleca.
Na siłowni w ogóle nie działa ten HR (nadgarstek za bardzo pracuje), ale jak
@skinny_pete: wg mnie fenix 3 i 5 sa super, pomiar z nadgarska to bajer ale nie dzialajacy jak chcesz miec pomiary na treningu tylko pasek na klate. Jak nie chcesz wydawac dodatkowo na wersje z szafirowym szklem - mozna kupic ochrone na ekran od myfriendow za grosze - cos jak na telefon wg mnie musthave
@skinny_pete: @arael: no i czas pracy na baterii. Byliśmy na Mazurach ze znajomymi to kumpel się dziwił "a ty tego zegarka nie ładujesz?". I zdziwko jak mu powiedziałem, że przy rowerze, bieganiu raz na 10-12 dni. On codziennie smartwatcha (chyba Samsung Gear) w porcie ładował :D
Ogólnie jestem fanem automatów, ale F3 mnie urzekł i często noszę go na co dzień. Mam też parę bransolet do niego i multum tarcz.
@Masterczulki: @arael: dzięki Mirki. Ale traktujecie ten zegarek jako modny bajer czy faktycznie przydaje się, nie zawodzi i czy monitoring pracy serca/snu, sportowe „ficzery” sa warte tej ceny? Chce sobie sprezentować ten bo mi się bardzo podoba + wiem ze jest najlepszy na rynku (bateria, materiały, hajp). Dodam ze to bedzie mój pierwszy tego typu zegarek. Nie miałem smartwatcha ani zegarka sportowego.
@skinny_pete: ja robie ok 10h treningu tygodniowo i dla mnie to podstawa do treningow i monitorowania ich ale nosze go na codzien bo jest kozacki z wygladu i sie sprawdza jako powiadomienia z tel, z funkcji innych smart typu sen etc nie korzystam dla mnie to zbedne bajery
@skinny_pete: mistrzu napisz do czego ten zegarek ma ci sluzyc.
Bo to jest dosc podstawowa kwestia.
Jesli to ma dzialac jako activity tracker, to tak troche jakbys z armata polowal na muchy.
Jesli wyglad ma decydujace znaczenie, to bierz.
Jesli nie, to zastanow sie moze nad trojka, a moze nad innym sikorem. To jest komputer treningowy tak na dobra sprawe, jesli nie wykorzystach 3/4 jego mozliwosci, to mozna zadac pytanie, po
@skinny_pete: Mhm no to jesli wyglad ci pasuje to nie ma sie co szczypac.
Ostatnimi czasy byl na pepper.pl w okazji z amazonu za 1600zl chyba cena nie do pobicia w Polsce. Poczekaj troche i kupuj.
Ewentualnie mozesz sie zainteresowac garmin fr935 to to samo tylko w mniejszej i plastikowej oprawie.