Wpis z mikrobloga

@JK91: kiedy zamówiles? u ciebie na koncie pokazuje, ze teoretycznie powinno byc 12%?
jest u nich formularz do wypelnienia, ale moze poczekaj kilka dni. kiedys mi nie naliczyli, poczekalem tydzien, nadal nic, wypelnilem formularz, po tygodniu kasa pojawila sie na koncie i od razu gotowa do wyplaty na paypal.

uzyles kodu 1Mi664GB albo 1BGMi64G czy innego?
uzyles kodu 1Mi664GB albo 1BGMi64G czy innego?


@JK91: jesli uzyles innego kodu to w "claimie" nie wypelniaj tego pola na wszelki wypadek. ja wypelnilem tylko pola oznaczone gwiazdka i wystarczylo.
jesli claim zostanie uznany to kwota bedzie od razu "payable" czyli w sumie zajebiscie. powodzenia.
@JK91: Adam z yazing jest zajebisty.
Moze nie mozesz zlozyc claim bo minelo za malo czasu? Dziwne, bo ja dla banggood moglem - ale tak jak pisalem, probowalem po kilku dniach, a nie godzinach
edit: widze ze faktycznie dla BG juz sie nie da otwierac claimow. dziwne.
@JK91: nie da sie przyspieszyc. powinno byc 40-60 dni w przypadku banggood. jak dluzej to cos nie tak.
ogolnie ta cena za mi6 jest spoko nawet bez cashbacku - ale wiadomo - $22 piechota nie chodzi.
@JK91: jesli zrobisz refund to na pewno kasa nie wroci od razu, raz zamowilem cos u nich i sie natychmiast skapnalem ze zapomnialem o cashbacku xD szybko cancel, ale zwrot dostalem po 4 czy 7 dniach dopiero, bo najpierw banggood musi to przetworzyc a pozniej paypal i na koncu operator karty.
dotychczasowy cashback nie ma nic do tego, po prostu za jakis czas bedzie "denied" przy anulowanym zamowieniu.
@JK91: nie mam pojecia. zwykle jak podwyzszaja % to dodaja zielony napis typu "featured offer" czy cos a tu nic i nie ma daty. ale zgaduje ze to nie bedzie trwac wiecznie