Wpis z mikrobloga

#gearbest

Witam.
Jaki typ przesyłki wybrać aby dostawa była najszybsza. Skłaniam się do Netherlands Registered oraz Sweden Registered, ale słyszałem, że ostatnio są jakieś problemy z przyjmowaniem przesyłek z GB przez pocztę holenderską (PostNL) i wysyłają ciuchcią, gdzie dostawa jest baaardzo wolna. Czy dostawa przez Sweden Registered jest w Polsce obsługiwana przez Pocztę Polską ? Pytam bo jak zamówiłem Belgium Registered to przesyłka była wrzucona do skrzynki jak zwykły list.
Pobierz
źródło: comment_9TpmHHa8Li3Nyynjew7AMQ4nYcH2UwzS.jpg
  • 4
gdzie dostawa jest baaardzo wolna.


@tomi55: powoli wraca do normy ~30dni

Czy dostawa przez Sweden Registered jest w Polsce obsługiwana przez Pocztę Polską ?


tak

Pytam bo jak zamówiłem Belgium Registered to przesyłka była wrzucona do skrzynki jak zwykły list.


czyli też poczta i nie miałeś rejestrowanej(tracking LVS pewnie), jeśli byłaby rejestrowana to musiałbyś potwierdzić odbiór

Jaki typ przesyłki wybrać aby dostawa była najszybsza.


Expedited shipping -> DHL HK lub EXT
@kamminfo: owszem ale wtedy OP nie powinien napisać " bo jak zamówiłem Belgium Registered to przesyłka była wrzucona do skrzynki jak zwykły list. " bo powinien wiedzieć że sam się na to zgodził aby rejestrowane były traktowane jak zwykłe listy