Wpis z mikrobloga

Ja po odebraniu swoich podziwiałem nawet płytki podłogowe, bo były w zaskakująco dobrej jakości, także przygotuj się, jak będzie z fascynacją na jakieś śmieci patrzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kvazar: Przecież nie będzie patrzył na wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@migdalll: Mnie najbardziej fascynowały drzewa. Te liście, gałęzie. Magia detali. Aż dziw bierze, że bez sprzętu można wygenerować tak dobrą grafikę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Onomastyka: @Zjem_Ci_nos: ja nosiłam okulary kiedy byłam mała, miałam sporą wadę, teraz na szczęście jest wszystko ok, w mojej rodzinie wszyscy noszą, jestem jedyną osobą bez :D Cieszę się że udało mi się przekonać niebieskiego do powrotu do okularów – nosił je, ale jego ex nie pasowały...więc przestał je nosić :| I jak się wygadał chwilę temu że powinien nosić, tak dziś odebrał okulary i jest bardzo zadowolony,
  • Odpowiedz
@migdalll: Jak nosiłem to też głośno nie narzekałem. Kobietom okulary dodają z +3 do urody (jak dla mnie), dla faceta nie ma absolutnie żadnych plusów noszenia okularów. Wszelki sport itd to udręka, w zimie parują wszędzie, popić też nie można zbytnio bo się gubi wtedy takie rzeczy albo rozbija a to już jest problem i koszt. No i jak wyniknie sytuacja że trzeba się np. bronić to wystarczy że ci
  • Odpowiedz