Wpis z mikrobloga

@MartwyGoryl ja na skrzydłowym zwykle na cheterów trafiam więc wgl nie gram. Bo skoro nie ważne gdzie się schowam na bs gościu sprawdza tylko miejscówkę gdzie ja jestem za każdym razem i kwituje to banią to coś jest nie tak
@lolek32: To prawda. Ostatnio gram z ziomkiem (mamy wspólny teamtag) to zawsze teamy dobiera, ale idzie ugrać. Wczoraj zagrałem 3 meczyki solo 3 #!$%@?łem i wiesz co? Spadłem 3 rangi...

Grając z ziomkiem mając tam kałachy wygraliśmy ostatnio 8 meczy a 2 przegraliśmy (pod rząd wszystko) nawet jedna ranga do góry nie poszła... WAT?
@MartwyGoryl może dlatego że brakuje ludzi z rangami niższymi i cię system ściąga. Tak jak po największej fali banów wszystkie silvery wpadły na goldy bo tam ludzi brakowało i praktycznie po wygranej awans leciał
@MartwyGoryl q ja i tak kocham system rang jestem S5 wygram 5 meczy , jedną porażka 16-13np. Cały gram w miarę gra ja góra tabeli ale i tak cs mnie zrzuci do S4 bo nie umiem grać przecież a z S4 wyjdę po pierwszym wygranym to jest śmieszne