Wpis z mikrobloga

@Mojpiespimpek: doskonale wiem, dwie pierwsze oprawki mierzyłem i mi pasują, trzecie nie wiem. Pomierzyłem ponad 10 par tego producenta i zostały dwa modele, trzeci (#3) dorzuciłem do kompletu z ciekawości

Choć w sumie nie wpadłem na to, żeby sobie selfie porobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale obecnie wybieram pomiędzy podobnymi oprawkami które mi pasują, przy czym ku mej radości wygrywa model który jest moim faworytem, więc z
@GloomySunday: kupiłem 607, czyli pierwsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) w przyszłym tygodniu pewnie wrzucę #pokazmorde jak tylko dotrą

Mi też się ten model najbardziej podobał na nosie.

Swoją drogą i na waszą stronę trafiłem szukając ciekawych oprawek, ale brakowało mi właśnie takiej dużej retro-klasyki z grubymi ramkami. Cena regularna Cazali jest nieco... niesympatyczna ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc może będzie na rynku miejsce
@niezwornowazony: super, że udało się wybrać! Prawda jest taka, że Cazal Legends to bardzo specyficzna kolekcja, przez 2 lata zajmowaliśmy się ich dystrybucją na terenie Polski i nauczyliśmy się, że same w sobie są bardzo mało uniwersalne. Są wybierane głównie przez czarnoskórych klientów (wynika to też z budowy części nosowej, która w Cazal Legends jest do nich przystosowana) przez co są popularne w Berlinie, Paryżu itp. ale u nas niestety ciężko