Wpis z mikrobloga

@hatterka: fajne appki, pythona zawsze chcialem sie nauczyc, nigdy nie bylo czasu to tutaj popykałem w pociągu w drodze do pracy. Tylko że po tym to i tak sie programować nie umie. Poznasz tylko składnię i tyle xd
  • Odpowiedz
  • 2
@Arveit w C już trochę robiłam jakiś czas temu, składnia to już dużo xd
Później jak się to zacznie wykorzystywać i robić projekty to może może
Też tego używam teraz zamiast gier na fonie xd
  • Odpowiedz
@hatterka: no, najlepsza nauka to od razu w projekt się wkręcić, nawet swój jakiś typu katalog penisów z wypoku. Drażni mnie podejście na studiach gdzie dostajesz pdfa ze 120 zadaniami do zaliczenia typu napisz kalkulator, napisz program obliczający silnię z 2137, program liczacy długość przekątnych czy inne #!$%@?. A idziesz do pierwszej pracy i srasz w gacie bo nikt cie nie nauczył jak rozwiązywać prawdziwe problemy z życia wzięte, za to
  • Odpowiedz
@hatterka: :D nigdy bym nie przypuszczał, że jedynymi osobami, które znam i nie narzekają na swoje studia są osoby związane z reklamą, PR-em itp. Chwalą się ciągle, że mieli omawiane tyyyyle faktycznych przykładów, aranżowane spotkania z prezesami itp. itd. Fajne. A z informatyko jak w lesie...
  • Odpowiedz
  • 1
@Homofobiczny_Czarodziej programowalam już trochę na studiach i poza, dobrze mi szło i w sumie chciałabym zarabiać kiedys jakieś pieniądze xD

! Bo nawet jako konstruktor CAD w kraju jest trochę lipa, w labie po im też bez szału i nie wiem zobaczymy
  • Odpowiedz
@hatterka: @SoFarAway: SoloLearn spoko sprawa, żeby zapoznać się z syntaxem w przyjazny sposób i najbardziej podstawowymi zasadami działania, do tego poquizować z innymi userami i jest już pojęcie, żeby coś samemu ćwiczyć i uczyć się z innymi kursami, tak, żeby rozumieć co się dzieje. Takie moje zdanie.
Również się przebrażawiam więc trzymam kciuki ;)
  • Odpowiedz