Wpis z mikrobloga

  • 3
Mircy w #uk #anglia, a może i ktoś z #bedford! Kilka dni temu przeprowadziłem się do urokliwego Bedford (okolice Milton Keynes), pierwszy raz w życiu na Wyspach. Moje pytanie kieruję do osób doświadczonych, które pochodzą z tego samego regionu: czy istnieje jakaś godna polecenia firma, gdzie można dostać się w miarę szybko pracę (nie chcę przeleżeć swoich oszczędności), czy może polecacie jakieś agnecje pracy. Rady wskazówki, kurde, wszystko mile widziane.

O mnie: po gównianych studiach (nauki społeczne), angielski fluent, francuski trochę.

Z góry dziękuję!
  • 11
  • Odpowiedz
@iggy6: wejdź w Google.co.uk i poszukaj agencji w okolicy. W UK prawie kazda agencja pracy jest godna polecenia. Będziesz widział na pierwszy rzut oka a jak coś zawsze możesz zmienić. Jak już trafiłeś na wyspy nie lazakuj tylko rusz się do dzieła
Powodzenia
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dejus zgadzam się z Tobą. Korzystam z wszelkiej maści angielskich odpowiedników pracuj.pl, szukam firm i aplikuję bezpośrednio - podstawy. Chodzi mi raczej o coś konkretnego, rodzaj konkretnych wskazówek, jakie udzielić może ktoś, kto tu się już zadomowił.
  • Odpowiedz
@iggy6: z Bedford bardzo dużo ludzi dojeżdża do Milton do pracy. Siedzi obok mnie kumpel który pracował też w Bedford - Sainsbury, Asda, John Lewis i teraz pracuje w Milton
  • Odpowiedz
@iggy6: Nie znam okolic, nie wiem co umiesz/lubisz/gdzie pracowałeś. Możesz wpisać call centre, możesz iść jako konsultant, jako gość z agencji pracy... Możliwości jest wiele.
  • Odpowiedz
@iggy6: Mozesz isc do sklepow typu lidl, tesco w centrum gdyz nie bedziesz miec problemow z dojazdem.

Na szybko moze pomoc magazyn Sainsbury - kolekcjonowanie ubran- kasa moze srednia i praca nie ambitna ale tam chyba teraz najszybciej cos zlapiesz. Troche kiepski dojazd bo to na obrzezach bedford ale po czasie jak poznasz ludzi to pewnie cie podwioza do centrum.

Mozesz sprawdzic na stacji kolejowej jest ''budka z kawa'' prowadzona chyba przez Polakow - napewno obsluga jest od nas - slyszalem ze czesto tam szukaja. Praca level entry ale to tak na chwile aby sie ''ogarnac na nowym
  • Odpowiedz