Wpis z mikrobloga

@RPG-7: Miramar byłby spoko, gdyby nie to, że jak zrzucić 150-200 graczy to i tak będzie się wydawać pusto. Do tego dochodzi słabe rozłożenie lootu po mapie. Szkoda, bo podobają mi się te długodystansowe walki.
@epll: Gdyby zrobili coś z lootem to można by na przykład zrobić od początku rundy strefę zajmującą 3/4 mapy i każda runda zaczynała by się w innym miejscu. Na starej mapie, która ma mniej terenu są rundy gdzie przez 15 minut nic się nie dzieje, ale #!$%@? jeszcze większą xD
@rebobs: To też fakt, chodzisz po całym mieście (szczególnie te mniejsze) i nawet lunety nie ma XD O ile na starej to kij to tutaj bez 4x nie ma się sensu ruszać poza miasto.
ale że nie dali opcji by wybrać na której mapie chcesz grać to ja nie...


@RPG-7: Nie dali, bo już teraz jest 8 różnych kolejek. Z wyborem byłoby 16 i gracze strasznie by się rozrzedzili. W konsekwencji byłbym o wiele dłuższe kolejki, a na pustynnej jeszcze dłuższe.
Nie miało by to sensu. Po za tym pewnie chcieli ponaprawiać bugi.
Pewnie podobnie będzie jak zimowa wyjdzie.

Tak swoją drogą nowa mapka byłaby
Nie dali, bo już teraz jest 8 różnych kolejek. Z wyborem byłoby 16 i gracze strasznie by się rozrzedzili. W konsekwencji byłbym o wiele dłuższe kolejki, a na pustynnej jeszcze dłuższe.


@Kardig: pls, nie #!$%@? XD przy 1,5mln graczy średnio to nie ma praktycznie znaczenia
@RPG-7: Owszem ma. Wierz mi. 1,5 mln graczy na 8 trybów daje 187500 co nie jest dużą liczbą.
Na 16 będzie już tylko 93750, co jest mało. Do tego dochodzi podział na serwery i dobieranie po jakimś tam poziomie umiejętności (zakładam, że coś takiego jest).