Wpis z mikrobloga

@RPG-7: mogliby zrobić lepszy system pór dnia i pogodowy, żeby były to czynniki losowe i klasyczna mapa byłaby tutaj wystarczająca. Mi brakuje najbardziej trybu nocy. Powalczyłbym sobie w ciemności. Ofc wypadałoby dodać wtedy latarki lub notowizory
  • Odpowiedz
@RPG-7: a usunęli mgłę? Dawno nie grałem.

No z tym oszukiwaniem w ciemności to niestety prawdopodobne. Mi brakowało urozmaicenia właśnie pory dnia i pogody, mgłę bardzo lubiłem jak i deszcz
  • Odpowiedz
@RPG-7: Miramar byłby spoko, gdyby nie to, że jak zrzucić 150-200 graczy to i tak będzie się wydawać pusto. Do tego dochodzi słabe rozłożenie lootu po mapie. Szkoda, bo podobają mi się te długodystansowe walki.
  • Odpowiedz
@epll: Gdyby zrobili coś z lootem to można by na przykład zrobić od początku rundy strefę zajmującą 3/4 mapy i każda runda zaczynała by się w innym miejscu. Na starej mapie, która ma mniej terenu są rundy gdzie przez 15 minut nic się nie dzieje, ale #!$%@? jeszcze większą xD
  • Odpowiedz
@rebobs: To też fakt, chodzisz po całym mieście (szczególnie te mniejsze) i nawet lunety nie ma XD O ile na starej to kij to tutaj bez 4x nie ma się sensu ruszać poza miasto.
  • Odpowiedz
ale że nie dali opcji by wybrać na której mapie chcesz grać to ja nie...


@RPG-7: Nie dali, bo już teraz jest 8 różnych kolejek. Z wyborem byłoby 16 i gracze strasznie by się rozrzedzili. W konsekwencji byłbym o wiele dłuższe kolejki, a na pustynnej jeszcze dłuższe.
Nie miało by to sensu. Po za tym pewnie chcieli ponaprawiać bugi.
Pewnie podobnie będzie jak zimowa
  • Odpowiedz
Nie dali, bo już teraz jest 8 różnych kolejek. Z wyborem byłoby 16 i gracze strasznie by się rozrzedzili. W konsekwencji byłbym o wiele dłuższe kolejki, a na pustynnej jeszcze dłuższe.


@Kardig: pls, nie #!$%@? XD przy 1,5mln graczy średnio to nie ma praktycznie znaczenia
  • Odpowiedz
@RPG-7: Owszem ma. Wierz mi. 1,5 mln graczy na 8 trybów daje 187500 co nie jest dużą liczbą.
Na 16 będzie już tylko 93750, co jest mało. Do tego dochodzi podział na serwery i dobieranie po jakimś tam poziomie umiejętności (zakładam, że coś takiego jest).
  • Odpowiedz