Wpis z mikrobloga

mam pytanie, ktoś się orientuje jak to jest z mieszkaniem lokatorskim [?] z administracją? [współdzielnia]

zalegamy za jeden miesiąc i ok połowę czynszu za inny [?albo to ten sam miesiąc...hm, muszę sprawdzić]

jest zima, kiedy oni odcinają ciepłą wodę i ogrzewanie? bo się lekko cykam, jakoś tak wyszło że dopiero teraz to będzie zapłacone... po pół roku

#pytanie #prawo #administracja #mieszkanie #dlugi #mieszkanie #nocnazmiana
  • 10
@zagu: na razie to chcę się przygotować i wiedzieć kiedy oni nas rozpieprzą...bądź co bądź jest zimno w #!$%@?, debile niby ogrzewały budynek, niby okna są nowe ale i tak
@ron-tramp: ogólnie to możesz zadzwonić do spółdzielni, powiedzieć że sory, ale zalegasz i czy to nie będzie duży problem jak zapłacisz dopiero kiedyś tam, albo w ratach czy coś
W innym mieszkaniu kiedyś przyszło wyrównanie za wodę 1000 zł to pamiętam, że to spłacaliśmy na kilka rat.
@ron-tramp: Myślę, że nie masz się czego obawiać. W mojej poprzedniej spółdzielni robili rozliczenia co pół roku i wychodziły nadpłaty/niedopłaty. Musiałbyś nieźle nafikać, żeby Ci odcięli media.