Wpis z mikrobloga

Mirki, historia podobna do #willakarpatia, a konkretnie motyw z nieślubnym synem i ogólnie jechaniem po rodzinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) zainspirował mnie do zwrócenia uwagi na coś w podobnym stylu. We Wrocławiu był sobie przy ul. Tęczowej sklep Extreme PC, teraz jest gdzieś indziej, siedzi tam dwóch panów w typie janusza z czerwonymi twarzami.

Tym razem nawiązują nie do nieślubnych dzieci, a do konkubiny komentującego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na Allegro sprzedają mnóstwo rzeczy niczego nieświadomym ludziom, którzy napotykają na zonk dopiero wtedy, gdy nie uznają gwarancji na zepsuty towar i mówią że jak ktoś chce mieć gwarancję to niech idzie do sądu. A prawie zawsze odpisują na "jedynki", że to konkurencja, lub sami sobie wystawiają piątki, w których piszą, że tylko niedobrej konkurencji się nie podoba :D

Poza tym udało mi się tam być osobiście, dawno temu, przed zobaczeniem, jakie to jest szambo. Wg komentarzy nic się nie zmieniło.
Przychodzę, aby kupić router, taki sam jak wystawiony na allegro. Żadnego dzień dobry, zero reakcji. Pytam, czy jest ten model, mówią, że nie ma.
- (ja) No ale wydaje mi się, że to jest ten z półki (pokazuję palcem na półkę za nim)?
- (mówi naburmuszony plując) MÓWIĘ, ŻE NIE MA TO NIE MA, MYŚLI PAN ŻE CHCĘ PANA OSZUKAĆ, NIECH PAN SE SAM SPRAWDZI
Sprzedawca podaje inny, droższy model i mówi że taki jest.

Kiedyś jeszcze z powodu pilnej potrzeby kupienia czegoś na miejscu dzwonię, i znowu zaplutym głosem przez słuchawkę słyszę że tego czegoś nie ma i z wielkim niesmakiem odpowiadają że będzie za ileś tam dni.

Ale widzę, że oprócz tego mają jeszcze takie grubsze akcje jak stalkowanie konkubiny. No nie polecam.

#wroclaw #niepolecam

Wesołe opinie do poczytania: https://www.google.pl/search?q=extreme+pc+wrocław+opinie&oq=extreme+pc+wrocław+opinie
wanina1 - Mirki, historia podobna do #willakarpatia, a konkretnie motyw z nieślubnym ...

źródło: comment_Q8ZOmB2gu0EjVN3reEs88CGkwJgzf9cL.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wanina1: nie da rady teraz.
Po każdej #afera potrzebny jest przynajmniej dwa tygodnie na regeneracje sil.
Istota wykopowych afer jest ich rzadkosc -nie moza robic afery codziennie, bo afery spowszechnieją.
Spróbuj za dwa, trzy tygodnie.
  • Odpowiedz
@wanina1: też zawsze miałem takie wrażenie jak musiałem u nich coś kupić. Najgorsze było to, że często byli jedynym sklepem we Wrocławiu który miał na miejscu to czego potrzebowałem na już :(
  • Odpowiedz