Wpis z mikrobloga

Jakie ochraniacze na buty kupić? Dopiero zacząłem jeździć w takich warunkach i nie wiem co jest lepsze neopren czy lycra. Możecie polecić coś do 100 zł? Jeżdżę raczej rekreacyjnie ok 2 godzin dziennie w weekendy. Ostatni tak mi stopy przemarzły, że po powrocie siedziałem w misce z gorącą wodą.
#rower
  • 6
@ugly0ne: Na pewno polecam Szimanosy, używam model S2000 i z połączeniu z dobrą skarpetą i wkładką z aluminiową warstwą dają radę zimą przy -10 na jakieś 1,5h jazdy. Tutaj oczywiście subiektywnie.
@kaprz
@ugly0ne polecam mam takie od 4 miesięcy. Nie przemakaja i trzymają ciepło. Nie przetarły się jeszcze mimo używania w SPD MTB. Uszkodziła się jedynie warstwa odblaskowa przy zamku ale to w niczym nie przeszkadza
@kaprz: @Vurux: @ugly0ne: A ja nie polecam tych Accentów, miałem rok temu i szybko się rozleciały. Najpierw wytarł się odblaskowy pasek przy zamku, później wytarły się dziury na przedzie i na pięcie w taki sposób, że nie można teraz ich zapiąć. Dodatkowo rozpinały się przy jeździe.

W tym roku kupiłem Authora https://www.centrumrowerowe.pl/ochraniacze-na-buty-author-winterproof-pd9941/?v_Id=90928 - są cieplejsze, mają dodatkowy materiał na palcach żeby nie przetrzeć, odblask jest obok zamka a nie