Wpis z mikrobloga

  • 1489
Nie rozumiem fascynacji Polaków rytuałem #!$%@? browarów po pracy xD
Jesteście już takimi alkusami że przez 8h pracy myślicie tylko o powrocie do domu i wypiciu browara czy jak?
Nie wiem czy #popularnaopinia czy #niepopularnaopinia
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mi że przez 8h pracy myślicie tylko o powr


@silownia: Odwrócę sytuacje, czy to, że w niedzielę wieczór myślę, że rano wypije smaczną kawę ze służbowego ekspresu do kawy czyni ze mnie kawosza-patologa?
  • Odpowiedz
  • 153
@Vader-Poland jeśli cała niedziele w domu mówisz wszystkim "kurła ale sobie wypije kawkę jak przyjadę do pracy" to tak xD
Zawsze gnije z tych ludzi którzy przez 8h opowiadają jak to wypija sobie 4 piwa po pracy
  • Odpowiedz
Nie rozumiem fascynacji Polaków rytuałem #!$%@? browarów po pracy


@silownia: właściwie to skąd masz takie statystyki że "Polacy" en masse, #!$%@?ą browary po pracy?
czy to może tylko twoje wrażenie?
  • Odpowiedz
  • 54
@silownia ja też nie rozumiałm do czasu, kiedy zaczęłam pracować w restauracji i zapieprzałam 13 h na kuchni. Po takim dniu zimne piwko było jak zbawienie.
  • Odpowiedz
@TwojStaryToKorniszon: pewnie z domu wyniesione. Niektorzy ludzie mają tendencję do wycierania gęby z problemów otoczenia całym narodem, jakby znali w życiu więcej niż kilkaset osób i prowadzili dokładne dane pomiarowe. Do tego ten tekst pokroju "nie rozumiem Polaków, ja, kasta wyższa, robiąca w jukej na łerhałs nie rozumiem".
  • Odpowiedz
  • 1862
@silownia caly zachodni swiat ma dokladnie takie same problemy z alkoholizmem jak nie wieksze, wodka czy whisky, tyskie czy budweisery. Przecietni robole maja tak przecietne zycie, ze alkohol nierzadko jest jedyna przyjemnoscia dnia w ich przyziemnym zyciu. Robienie z tego polskiej charakterystyki tylko pokazuje jak slabo znasz swiat. Wklej jeszcze najlepiej nosacza i brandzlujcie sie z neuropka xD
  • Odpowiedz
@s0ma:@silownia: biorąc pod uwagę ze nie przedstawiłeś żadnych statystyk a wiec wnosisz pewnie po własnych obserwacjach to sam sobie odpowiedz czy to Polacy czy twoim znajomi. Z moich znajomych nie znam nikogo takiego. Co w sumie tez o niczym nie świadczy bo ile mogę znać Polaków? Nawet nie promil.
  • Odpowiedz