Wpis z mikrobloga

  • 97
1. Bądź @Cheater
2. Nazwij na wypoku kogoś "Śmieciem"
3. Miej ból dupy o to, że moderacja skasowała komentarz
4. Na swoją obronę zastosuj tzw. Whataboutism i miej pretensje, że innym nie usuwajo
4.76 zawsze się trochę rzuca mięsem na wypoku
5. Wykonaj olbrzymi krok w kierunku dołączenie do elity pokroju Farmera, Erbo i LaPetita

A ja od siebie dodam , że życzę Ci byś w końcu zaznał spokój i ukojenie.

#neuropa #polityka #moderacjacontent #bekazprawakow
Goofas - 1. Bądź @Cheater
2. Nazwij na wypoku kogoś "Śmieciem"
3. Miej ból dupy o to,...

źródło: comment_S6CxepHQLBjBWfOtlRrUnK5x0BFwg2m9.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@Moderacja: Dlaczego w tak krótkim okresie, mając tyle banów, otrzymujesz jeszcze od was ostrzeżenia? Ja raptem dostałem dwa ostrzeżenia od was i zamiast kolejnych po ustaniu banu, to rzucacie we mnie bananem od razu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 14
@Cheater napisałem wyraźnie "kogoś" a nie "użytkownika".

A teraz wskaż mi gdzie ja o Antku czy o Jarku piszę tak jak Ty. Good luck.

I nie, nie zbłaźniłem się w jakikolwiek sposób. Ty znów zastosowałeś "whataboutism". Rozumiem, że jak do Zoo idziesz i małpa odxhodami Cię obrzuci, to z automatu ściągasz spodnie i oddajesz jej?

  • Odpowiedz
@Goofas: Chyba nie ma na wykopie osoby posługującej się bardziej gimnazjalnym językiem aniżeli @Cheater. Błędy, obelgi, wulgaryzmy, prostackie słownictwo. Czytanie jego wypocin naprawdę boli jak się ma chociaż odrobinę szacunku wobec polszczyzny.

Osobnym tematem jest złośliwość i agresja, połączona z specyficznym poczuciem własnej wyższości, przewagi intelektualnej i niepodważalnego przekonania o posiadaniu racji w każdym temacie. Pod tym względem porównywalny jest chyba tylko z @koroluk.
  • Odpowiedz