Wpis z mikrobloga

Już raz pytałem, ale dałem złe tagi i był słaby odzew, a więc:

Pytanie głównie do #krakow i okolice, potrzebuje załatwić zwolnienie L4 na 4 lub 5 dni, ktoś wie gdzie? może ludzie ze #studbaza i oczywiście #pracbaza & #korposwiat ?
Bez problemu zapłacę itd, potrzebuje sprawdzoną przychodnię/lekarza, cokolwiek.

PS. tak wie że zaraz zostane zaorany że to bezprawne itd, ale sytacja mnie zmusza i już, pozatym odkąd pracuje, czyli 10 lat, nigdy nie miałem.
Pozatym niech pierwszy rzuci kamień ten kto czuje sie niewinny czy jakoś tak :P
  • 7
  • Odpowiedz
Poważnie lekarz prywatny daje tak od kopa? Czy oprócz wizyty trzeba mu dać jakiś "gratis" ? Sorry za moje zdziwienie, ale nigdy czegoś takiego nie załatwiałem.
  • Odpowiedz
Pójdź do przychodni rodzinnej i powiedz, że masz taką sytuację, że musisz mieć zwolnienie i tyle. Myślę, że nie powinno być problemu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@onomatopejja: idziesz do lekarza rodzinnego ibmowisz ze masz sraczkę, za darmo na 5 dni dostaniesz, możesz nie jeść nic przez 24h żeby być bardziej wiarygodnym, puste jelita. Chcesz zapłacić? Idziesz do psychiatry i mówisz, ze jesteś psychicznie przemęczony i nie dajesz sobie rady z przemęczeniem a urlop wykorzystany i dostajesz l4 na tydzień. Lekarze dają l4 od kopa jeśli nie przychodzi się do nich po zwolnienie co miesiąc tylko dwa razy
  • Odpowiedz